Еден од најдобрите модни моменти на Ева Лонгорија бил сосема случаен! (ФОТО)

Да не беше светот погоден од пандемијата на коронавирусот, деновиве ќе се одржеше Канскиот Филмски Фестивал.

Ева Лонгорија (45) се присети на ова гламурозно случување кога на Инстаграм сподели момент од 2006 година, кога се појави на премиерата на филмот „Пановиот лавиринт“ од режисерот Гелијерм дел Торо и ја откри вистината за нејзината тоалета која го привлече сето внимание.

Американската актерка тогаш се прошета во светликав фустан со цветни апликации и изразено длабоко деколте кое всушност требало да биде на грбот.

Всушност, Ева во брзање погрешно го облекла фустанот и така излегла од хотелот.

Профимедиа

„Смешна е приказната за овој фустан. Слетав во Кан, а мојот багаж (со мојот фустан) не стигна! Дојдов во хотелот, па во последен момент ми најдоа замена. Имав 30 минути да се спремам за црвениот тепих, само го облеков фустанот и избрзав“

„Додека излегував од автомобилот пред илјадници фотографи, видов како стилистот трча према мене викајќи: Го носиш фустанот наопаку!!! Да, носев фустан наопаку и не можев ништо да направам во врска со тоа. Го носев најдобро што можев. Се гледа дека работ на фустанот не стои како што треба и тоа длабоко деколте треба да е на грбот“, напишала Ева.

Прочитајте и...  Најстариот син на Лепа Брена го соопшто неговото повлекување од јавната сцена!

Прочитај повеќе

Карди Би со провокативна фотографија ја покажа новата тетоважа која се протега низ целото тело!

Слободен Печат

Легендарната серија „Секогаш е сончево во Филаделфија“ ќе ја посвети новата 15-та сезона на коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерот Двејн Џонсон присуствувал на раѓањето на сите свои ќерки: Жените се неверојатни битија!

Слободен Печат

Повторно хаос помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најстариот син на Лепа Брена го соопшто неговото повлекување од јавната сцена!

Слободен Печат

Старее ли оваа жена? Погледнете ја водителката Снеже Велков пред 10 години и сега – разлика нема! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Големата трансформација на Бен Афлек која се случи во врската со новата „Бонд“ девојка (ВИДЕО)

Слободен Печат

Северина се иселила од кај Игор: Кеба немоќен да ја задржи снаата дома! (ФОТО)

Васко Спасоски

Фудбалерот Волков го фотографирал задникот на Сандра Африка, но се правда дека не ја пратил никаде! (ФОТО)

Васко Спасоски

Емили му скокна на сопругот во раце, а тој едвај ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие чевли се неизбежен тренд за лето: Лесни, практични и се комбинираат со се! (ФОТО)

Слободен Печат

Анастасија Ражнатовиќ славеше роденден во домашни услови: Кога Цеца се фати за микрофонот сите кренаа раце! (ВИДЕО)

Васко Спасоски