Џенифер Лопез со фотката во бикини ги излуди сите (ФОТО)

Веќе сите многу добро знаат какво тело има пејачката и актерка Џенифер Лопез, а таа тоа уште еднаш го покажа со новата фотка на Инстаграм каде позира во костим за капење.

Нормално тешко е да не се забележи совршено оформениот стомак, а овој пат ниту Клои Кардашијан не остана имуна на нејзината фигура. „Какво тело“, напиша Кардашијанката покрај неколку заљубени емотикони.

View this post on Instagram

Mediterranean. ?

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Освен неа, фотката ја коментираше и вереникот на Џеј Ло, Алекс Родригез.

– Не можам да престанам да ја гледам оваа фотка.

Видео на денот