Џенифер Лопез откри кој ќе ја испрати до олтарот за третиот брак

Џенифер Лопез откри дека, иако допрва треба да го одреди датумот на венчавката со Алекс Родригез, постои едно што е сигурно, а тоа е дека синот Макс ќе ја испрати до олтарот.

Пејачката и актерка откри дека за својот трет брак ќе ја прекрши традицијата и ќе дозволи да ја испрати нејзиниот сил наместо таткото Давид.

Макс и неговата сестра близначка Ема, Џенифер ги доби со поранешниот маж Марк Ентони.

Да потсетиме, латино дивата Џенифер Лопез, на почетокот на март се вери за поранешниот безбол играч Алекс Родригез по две години врска.

Парот уживаше на одмор кога Алекс се одлучи да клекне пред својата сакана и ја праша дали сака да се омажи за него.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Прочитајте и...  Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Прочитај повеќе

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Слободен печат

Тајната на Викторија Бекам: Листа на најдобри и најздрави производи за блескава кожа

Слободен печат

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Слободен печат

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Слободен печат

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

Остави Коментар

14 + 3 =

Прочитај повеќе

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Слободен печат

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Слободен печат

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Слободен печат