Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Луис Хамилтон, шесткратниот шампион во Формула 1 има многу причини да биде среќен човек, а една од нив е тоа што покрај себе ја има една од најубавите девојки во светот.

Се работи за прекрасната Викторија Одинцкова пред која никој не останува рамнодушен.

Веројатно ја паметите по тоа што беше уапсена поради акробациите кои ги изведуваше без заштитна опрема на еден облакодер во Дубаи, но и поради провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Сега повторно ги „запали“ социјалните мрежи со своите жешки фотографии…

За да ги видите фотките, кликнете ТУКА.

 

Видео на денот