Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Луис Хамилтон, шесткратниот шампион во Формула 1 има многу причини да биде среќен човек, а една од нив е тоа што покрај себе ја има една од најубавите девојки во светот. Се работи за прекрасната Викторија Одинцкова пред која никој не останува рамнодушен. Веројатно ја паметите по тоа што беше уапсена поради акробациите кои ги …

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО) Read More »