Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка.

Станува збор за актерката Фиби Торенс, а кога велиме двојничка, буквално и го мислиме тоа бидејќи Фиби снимала кампањи во своите манекенски почетоци токму како Викторија Бекам.

„Со парите од тие проекти успеала да си го плати школувањето”, велат познаниците на парот за „The Sun”.

View this post on Instagram

Roses are red…

A post shared by 。✫*゚.✯ ゚⋆✰ ゚. ✮* (@phoebetorrance) on

„Од одредени агли таа морничаво наликува на Викторија. Некои пријатели веќе се шегувале со него на таа тема, но Бруклин ги отфрла сите тврдења за сличноста”, велат познаниците. Не им било потребно многу време на британските таблоиди да започнат да го споменуваат Едиповиот комплекс…

Оваа 20-годишна убавица има околу 39 илјади следбеници на Инстаграм, а доволен е само еден поглед на нејзините фотографии за да се воочи неверојатната сличност помеѓу неа и можеби идната свекрва.

Прочитајте и...  Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат