„Богдана е крава, а Вељко контејнер“: Се изјасни Маша за поранешното момче! (ФОТО) - Слободен печат

„Богдана е крава, а Вељко контејнер“: Се изјасни Маша за поранешното момче! (ФОТО)

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, Маша Терезиќ, изгледа дека се уште не ја преболе 3 годишната врска со боксерот.

Таа ги изненади фановите кога на социјалната мрежа Инстаграм „распали“ по Вељко и Богдана. Маша објави фотографија на која позира со крава, а под неа напиша:

– Кога веќе вадам глупави фори, може и една со новата девојка на поранешниот, што не е во ред.

Кога следбениците ја прашаа дали мисли на новата сопруга на Вељко, таа одговори:

– Да, сака да ја жени!

Но, Маша не „удри“ само по снаата на Цеца, туку и по нејзиниот син.

Twitter

– Ништо подобро од средбата со поранешниот на улица и само да го замолуваш за фотографија!

Откако медиумите почнаа да пишуваат за тоа, Маша потенцираше дека многу е важно да се сфати дека само се шегува.

Twitter

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five + 2 =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат