Бизарна смрт за жител на Скудриње

Вчера некаде околу пладне било пријавено дека во село Скудриње, починал И.Е.(57) од истото село.

Причината за неговата смрт настанала откако тој бил поклопен од камион „Там“ (негова сопственост) кој се придвижил, откако претходно сега веќе починатиот го паркирал со намера да истовари стока во касапница.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од Полициската станица Гостивар.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено за обдукција.

Прочитајте и...  Тетовчанец паднал од скеле и починал на лице место

Прочитај повеќе

Тетовчанец паднал од скеле и починал на лице место

Слободен печат

Со гола жица крадел струја од бандера

Слободен печат

Маж и жена влегле во дворот на сосетката и ја нападнале

Слободен печат

Кривична против 18-годишно момче кај кого полицијата пронајде марихуана

Слободен печат

Скопјанец малтретиран во паркот во Гази Баба и во неговиот стан за долг од 4 илјади евра

Слободен печат

Две лица без дозволи поставувале банери од политички партии во Ѓорче II

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Потешко повреден работник на изградба на објект во Аеродром

Слободен печат

Се удави човек во Охридско Езерo

Слободен печат

Казни за 29 граѓани и две фирми од Струмица

Горан Наумовски

Скопјанка се повредила во градски автобус

Малолетници се судриле со велосипеди на патот Велес-Градско

Охриѓанец паднал во провалија