Tag : скудриње

Хроника

Бизарна смрт за жител на Скудриње

Слободен печат
Вчера некаде околу пладне било пријавено дека во село Скудриње, починал И.Е.(57) од истото село. Причината за неговата смрт настанала откако тој бил поклопен од...