Tag : преклопување

Хроника

Бизарна смрт за жител на Скудриње

Слободен печат
Вчера некаде околу пладне било пријавено дека во село Скудриње, починал И.Е.(57) од истото село. Причината за неговата смрт настанала откако тој бил поклопен од...
Еспресо Жена Магазин Мода

Едноставно, а софистицирано: Кралицата Летиција во фустан на преклопување кој треба да го има секоја дама! (ФОТО)

Слободен печат
Шпанската кралица Летиција (46) со својот префинет стил на облекување ги воодушевува сите, таа е модна инспирација за сите жени. Таа на воената церемонија во...