Бен Афлек забележан во непријатна ситуација пред својот дом! (ФОТО)

Бен Афлек и Ана де Армас се нашле во непријатна ситуација пред вратите на нивниот дом. Всушност, овој популарен актерски пар ги шетал своите миленичиња, но поради некоја причина не можеле подоцна да влезат во домот на Афлек.

Profimedia

Папараците токму тогаш го сликале Бен како ја прескокнува оградата за да отвори врата.

Profimedia

Како вистински џентлмен ја отворил оградата на својата девојка и потоа двајцата слатко се изнасмеале за ситуацијата.

Profimedia

Очигледно на Бен ќе му треба нова врата, но и поголемо обезбедување за во иднина.

Прочитајте и...  Зошто Никола Тесла мислел дека броевите 3, 6 и 9 се клуч на вселената?

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат