Беквалац сакаше само да ја најави новата песна, но интересот на фановите е нејзиното бикини! (ФОТО)

Познатата пејачка Наташа Беквалац наскоро треба да ја објави новата песна со наслов „Оштетена“, која нејзините фанови со нетрпение ја очекуваат.

Со цел барем малку да ја ублажи нетрпеливоста, новосадската барбика како што ја нарекуваат им ја заскокоткала имагинацијата со фотографија, но и со стихови од нумерата.

Со фотографијата која ја објавила на својот профил на Инстаграм, таа предизвика внимание, бидејќи познатата пејачка позира во црно бикини, кое ги открива сите нејзини облини.

Таа објавила и дел од стиховите на песната, која гласи вака:

– Не сум ниту верна, ниту добра, ниту доследна. Прва се нудам, а се давам последна!

Фотографијата за кратко време собра илјадници лајкови и коментари.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Nisam ni verna ni dobra ni dosledna Prva se nudim a dajem se poslednja… #oštećena#soon

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Прочитајте и...  Бијонсе во соработка со Дизни сними раскошен визуелен албум (ФОТО+ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Дали коронавирусот предизвикува стерилитет и дали мажите се позагрозени од жените?

Слободен печат

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Слободен печат

Хороскоп за 4 август: На Овните една порака ќе им го разубави денот, Рибите ќе добијат важна понуда

Слободен печат

Виц на денот – Црногорски вирус

Слободен печат

Мајка Далтон: Украинка (51) ископала тунел за да го извади синот од затвор, но и таа завршила зад решетки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е тајната на нејзината убавина: Манекенката Катарина Ивановска без проблем сподели ваква фотка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Славната Тони Брекстон (52) младоликиот изглед го должи на вибратор: Детално објасни како го користи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кристијано Роналдо однапред, Георгина Родригез одзади: Погледнете какви фотки објави популарниот пар! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет жешки пози на Луна Џогани покрај базен: Нејзиното момче вели дека е на апарати! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гоца Тржан едвај врзува крај со крај поради пандемијата: Народов е среќен за тоа што естрадата нема од што да живее!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска со контра-став од нејзиниот колега Панчо: Го сакам моето тело и сега и кога ќе ослабам! (ФОТО)

Слободен печат

Семејни проблеми: Раста го отпушти менаџерот Марко, братот на Ана Николиќ!

Васко Спасоски