Анастасија Ражнатовиќ славеше роденден во домашни услови: Кога Цеца се фати за микрофонот сите кренаа раце! (ВИДЕО)

Во домот на Ражнатовиќ вчера се славеше 22. Роденден на Анастасија Ражнатовиќ. По изненадувањето за славеничката, се продолжи со забава до долго во ноќта.

Се разбира, прва за микрофонот се фатила Светлана Цеца Ражнатовиќ и со својот перформанс ги воодушевила присутните.

Фолк-ѕвездата ја испеа песната „Кад би био рањен“ и сите ги фрлила во транс.

Во нејзиниот настап уживаше славеничката, нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ, но и останатите гости.

Погледнете како изгледало тоа:

 

View this post on Instagram

 

Ceca zapevala na Anastasijinom rođendanu!

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

Прочитајте и...  Зошто не е добро да пиете кафе пред појадокот?

Прочитај повеќе

Виц на денот – Светло

Слободен печат

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат