Актерката вака ја одржува линијата во СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА (ВИДЕО)

Славната актерка Мелани Грифит (61) на својот Инстаграм профил објави видео во кое покажа со кои вежби ја одржува својата совршена линија.

Иако има повеќе од шеесет години, или како она што сака да каже „50 плус 11“ Мелани изгледа ништо не може да ја забави, па дури ни разводот со актерот Антонио Бандерас. Тие двајца биле во брак од 1996 година, па до 2015 година.

Следбениците на Инстаграм ја пофалија Мелани дека изгледа фантастично, а она во описот на видеото го пофали својот тренер.

„Тренирам со Ганер веќе седум години. Го обожавам овој човек! Тој помага моето 50+11 години старо тело да биде затегнато и силно. Исто така е и некаков вид на мој терапевт.“, напиша таа, додека нејзиниот тренер во коментарите на шега и одговори:

Прочитајте и...  Никогаш видени снимки: Погледнете како реагира Новак Ѓоковиќ кога на четири години го добил првиот рекет (ВИДЕО)

„Ми го разубави денот! Чекај, што? Немаш 39 години?“

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат