грифит Archives - Слободен печат

Tag : грифит

Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички (ФОТО)

Слободен печат
Инстаграм стана место на кое се повеќе се појавуваат и ѕвездите од постарата гарда, како Џенифер Анистон која буквално го сруши, но еве ја и...
Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Слободен печат
Годините го направиле своето, Мелани Грифит остаре, но изгледа дека никој тоа не и го кажал. 61- годишната актерка облече мини тексас шорц и целосно...
Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит во бикини – Никогаш не би и дале 61 година! (ФОТО)

Слободен печат
И во седмата деценија може да се пофали со фантастично, витко тело. Славната американска актерка Мелани Грифит веќе со децении е присутна на црвениот тепих...
Еспресо Шоу биз

Актерката вака ја одржува линијата во СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА (ВИДЕО)

Слободен печат
Славната актерка Мелани Грифит (61) на својот Инстаграм профил објави видео во кое покажа со кои вежби ја одржува својата совршена линија. Иако има повеќе...