Задник за медал! Поранешната сопруга на Кајмакоски ја објави најпровокативната фотографија до сега!

Додека Даниел Кајмакоски се објаснува во соседна Србија за двоглавиот орел, неговата поранешна сопруга – манекенката Кристина Димитриевска се слика покрај базен и тоа во танга-бикини.

Нема означено локација каде е направена фотографијата, но по се изгледа Кристина ќе ја претставува нашата земја на избор за убавина.

Од фотката која ја сподели Димитриевска на Инстаграм може да се заклучи дека таа ужива во животот…

 

View this post on Instagram

 

#timeforrelax #pool #meditation 🧜🏼‍♀️

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

Прочитајте и...  Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Прочитај повеќе

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат