Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Викторија Лоба не почасти со неколку фотки од плажа, погледнете како ужива таа!

Нашата позната пејачка Викторија Лоба на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои можеме да забележиме дека таа навистина ужива на својот годишен одмор, а со своето секси тело мами воздишки на плажа.

– Душа полна сонце, напиша Лоба покрај своите фотографии. Погледнете како ужива нашата убавица!

View this post on Instagram

🦀

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

View this post on Instagram

Soul full of sunshine 💫

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close