Tag : сонцето

Магазин Магазин слајдер Семејство

Сите ги спуштаме ролетните кога ќе блесне сонцето: После ова повеќе нема ни да помислите да ја затемните собата

Слободен печат
Сонцето е многу корисно и тоа не само поради витаминот Д, туку и ги убива бактериите во собата. Истражувачите од Универзитетот во Орегон во три...
Еспресо Шоу биз

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Нашата позната пејачка Викторија Лоба на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои можеме да забележиме дека таа навистина ужива на својот годишен одмор, а...
Здравје Магазин

Изгоревте од сонцето? Без грижа, овие природни лекови ВЕДНАШ ќе ви помогнат!

Слободен печат
Доколку на одморот сонцето ве „изненади“ со болни изгореници на кожата, не се грижете бидејќи решението се наоѓа во вашата кујна. Доколку на одморот не...