ВИДЕО | Цеца го промени имиџот: Станува русокоса

Цеца, Фото: Instagram Story - принтскрин

Цеца Ражнатовиќ донесе одлука да го промени имиџот пред финалето на  музичкото натпреварување „Ѕвездите на гранд“. Имено, Цеца е препознатлива по темно кафеавата боја на коса, а и да смени нијанса ништо не е драстично.

Сепак, пејачката реши да направи драстична промена со оглед на моменталната ситуација.

– Ќе станам русокоса!

Видео на денот