6 C
Скопје

Ваква Баба Мразица досега не сте виделе: Јелена Карлеуша ги полуде фановите!

Поп дивата Јелена Карлеуша ги изненади обожавателите со една новогодишна фотографија. На нејзин начин, ЈК носеше секси костим на Баба Мразица и сите нејзини адути излегоа во прв план.
Instagram
Instagram
Таа доби бројни комплименти од обожавателите на сметка на изгледот, но и честитки и желби за подобра година.
Instagram
Покрај тоа, Јелена се пофали со својата „Инста-сторија“ дека Дедо Мраз веќе пристигнал во нејзиниот дом, а притоа и ги сними подароците што пристигнале.
Instagram
Чевли, чизми, чанти и бројни додатоци се само дел од подароците што дивата веќе ги има добиено на нејзината домашна адреса.
Instagram
На нејзиниот полн гардеробер со брендирани парчиња, кој неодамна ни го покажа, многумина веќе ѝ завидуваат, а судејќи според приложеното, таа не планира да престане да го полни.
Прочитајте и...  Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Поврзани вести

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | Вистинската љубов е уште посилна во тешките времиња: Прекрасни фотографии од венчавката на двајца бездомници

Слободен печат

Остави Коментар