УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Ријана облече краток розев сатенски фустан со длабоко деколте, без градник, во кој изгледаше невкусно и евтино.

Славната и најбогата пејачка ја изненади јавноста со неочекуваниот моден избор.

Ријана им се врати на деловните обврски по одморот со нејзиниот дечко милијардер. Таа дојде на журката по повод пласирањето на новата модна колекција и изгледаше прилично невкусно и евтино.

profimedia

Ријана облече краток розев сатенски фустан со длабоко деколте, без градник.

profimedia

На неа понесе и аксесоари во вид на зелени обетки, дијаманти на рацете, па дури и на нозете. Фризурата не и беше во склад со целокупниот изглед, таа и беше пуштена со црвен тон и многу плетенки.

profimedia

Таа од своите фанови и модните критичари доби низа негативни коментари.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close