ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание

Нејзините следбеници ја споредија со Ким Кардашијан, поради форографијата во фустан од латекс.

Софија Вергара важи за една од најубавите и најзгодните жени во светот, а нејзината нова фотографија на Инстаграм привлекува многу коментари и дискусии.

Нејзините следбеници ја споредија со Ким Кардашијан, поради форографијата во фустан од латекс. Единствената разлика е што фотографијата на Софија е направена во 1999 година, а овој тренд го обнови Ким Кардашијан заедно со своите сестри.

Софија Вергара не реагирала на ниеден од овие коментари.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close