Tag : латекс

Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез во прилепен црвен комплет од латекс го запали Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
И додека за повеќето нас празниците значат пејадување со колачи, месо, руска салата и друга храна типична за новогодишните и божиќните празници, Џенифер Лопез ниту...
Еспресо Мода

Бремената Ешли во атрактивен црвен фустан од латекс! (ФОТО)

Слободен Печат
Плус-сајз моделот Ешли Грем (31) во подоцниот период од бременоста се облече во црвен фустан од латекс со што беше Џесика Ребит за забавата по...
Еспресо Шоу биз

ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание

Слободен печат
Нејзините следбеници ја споредија со Ким Кардашијан, поради форографијата во фустан од латекс....