Tag : жешко

Магазин Магазин слајдер Сцена

Аријана Гранде никогаш не била волку провокативна – Нејзиното жешко издание го запали интернетот! (ФОТО)

Слободен печат
Аријана Гранде (26) ги изненади следбениците на социјалните мрежи кога направи низа провокативни селфи фотографии, со што предизвика лавина коментари. Американската поп ѕвезда се фотографираше...
Еспресо Шоу биз

Вереницата на Роналдо, атрактивната Џорџина сподели жешко видео од базенот (ВИДЕО)

Слободен печат
Џорџина Родригез објави видео од базенот со кое ги запали многубројните следбеници на Инстаграм. На видеото Џорџина излегува од базенот во бела маица и минијатурна...