• жељко обрадовиќ

ВИДЕО: Лазаров е фан на Црвена звезда, а го гледа и Партизан поради Жељко Обрадовиќ

Специјализираниот портал „Балкан Хандбал“ ја објави втората епизода од новиот спортски подкаст „Контранапад“ во која гостуваше еден од најдобрите светски ракометари, Кирил Лазаров. Селекторот на најдобрата македонска репрезентација, кој воедно е тренер на ракометниот клуб Алкалоид разговараше со уредникот на „Балкан Хандбал“, Жика Богдановиќ на различни теми од проектот на новоформираниот клуб, иднината на македонскиот …

ВИДЕО: Лазаров е фан на Црвена звезда, а го гледа и Партизан поради Жељко Обрадовиќ Read More »