Tag : водич

Ви Препорачуваме Забава Магазин Магазин слајдер

Кристијан Милевски ни ги открива убавините на Бали, работи кои мора да ги видите и пробате на островот на боговите

Ј.К.Д
Во периодот кога движењето ни е ограничено, убаво е да се присетиме и да посонуваме за некои егзотични дестинации кои отсекогаш сме сакале да ги...
Еспресо Мода

Моден водич: 10 предлози за зимски аутфит без грешка! (ФОТО)

Слободен печат
Зимата веќе започна, а со неа дојдоа и ниските температури, па време е на себе да ставиме малку потопла гардероба. Кога температурата ќе се приближи...
Вести Економија

Северна Македонија низ виртуелен туристички водич 

Слободен печат
Од неодамна се достапни туристичките можности на земјава на веб страницата http://www.macedoniafromabove.mk/ каде потнцијалните туристи од целиот свет преку виртуелниот туристички водич „Македонија на дланка”...