Tag : вишок

Магазин Магазин слајдер Сцена

Метју Пери ги разочара фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Жена Магазин

Ослабела 118 килограми – Но сега има уште поголем проблем! (ФОТО)

Слободен печат
Катерин Шенклин од Оклахома Сити имала 190 килограми и не била во состојба сама да си ги врзе врвците од чевлите, а кога се качувала...
Еспресо Жена Магазин Храна

Ви останале вишок сварени тестенини? Еве како да ги искористите…(ВИДЕО)

Слободен печат
Погледнете што да правите доколку ви останале вишок сварени тестенини. Не е економично да се фрлаат, па затоа можете да ги претворите во некое друго...
Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Слободен печат
Годините го направиле своето, Мелани Грифит остаре, но изгледа дека никој тоа не и го кажал. 61- годишната актерка облече мини тексас шорц и целосно...
Еспресо Здравје

Пролетна диета без јојо ефект

Слободен печат
Пробајте ја оваа пролетна диета и уживајте во нејзините благодети. Диетата се држи 2 недели, постојат две варијатни кои се повторувааат една по друга. Опција...
Еспресо Здравје

Напиток за комплетна регенерација на телото

Слободен печат
Ако сакате да го намалите притисокот, да го исфрлите вишокот течности, да ги елиминирате токсините и да го зголемите нивото на енергија, уште денес започнете...
Еспресо Мода

6 модели на обувки кои и се потребни на секоја жена – Oстантото е чист вишок! (ФОТО)

Слободен печат
Сакале или не, војвотката од Сасекс, Меган Маркл во краток рок стана модна икона чиј стил ги инспирира жените ширум светот, а овој пат тоа...
Еспресо Здравје

Викенд диета со која ќе загубите 3 килограми

Слободен печат
По викенд диетата губитокот на килограмите ќе биде видлив на вашето тело…   Можно е да ја намалите својата тежина за два или дури и...