-1 C
Скопје

Tag : вирален хит

Забава Магазин Магазин слајдер

Вирален хит: Девојка го стави мобилниот телефон во микробранова печка и ја вклучи

Слободен Печат
Корисничка на социјалната мрежа „TikTok“ под псевдонимот „ELLAB.2“ стана вирален хит заради „експериментот“ со мобилниот телефон што го стави во микробранова печка. Девојката објави видео...
Живот Магазин Магазин слајдер Семејство

Мајка на 16 деца стана вирален хит откако покажа како јадат заедно – без чинии

Слободен Печат
Кога имате толку големо семејство, секој оброк е забавен, но замислете го купот садови за миење. За да си ги намали обврските, една мајка на...
Живот Магазин Магазин слајдер

Американка си ја обои куќата во црно и стана вирален хит: Зошто? Затоа што е 2020 година

Слободен Печат
Некои уметници се чини дека наоѓаат инспирација дури и на прилично непредвидливи места. Една таква личност е американската дизајнерка Хана Бичлер. Хана е добитничка на...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО | Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Слободен Печат
Романтично запросување во Дизниленд тргнало наопаку – момчето кое има историја на лажно клекнување, предизвика интересна реакција на девојка му, но на крајот се завршило...
Забава Магазин Магазин слајдер

11 фотографии кога луѓето се облекле генијално – ЗА ДА ФРЛАТ ЃУБРЕ!

Слободен печат
Изолацијата во нас го разбуди она што не сме ни сонувале дека го криеме во себе. Некои почнаа повеќе да работат на себе, други да...
Забава Магазин

Фотката со која полицијата го бара овој крадец стана хит, веднаш ќе видите зошто! (ФОТО)

Слободен печат
Полицијата во Калифорнија се обидува да улови крадец користејќи ја карикатурата која уметникот ја цртал додека тој наводно му украл 500 долари. „Ја препознавате ли...