• венчаница

ФОТО | Невестата која го воодушеви светот: Се омажи во венчаница од 270 денари!

Рејчел Конели (26) живее на Флорида и штотуку се омажила. Иако е само „обична“ девојка, таа се појави на сите насловни страници ширум светот. Зошто? Затоа што го направила невозможното: нашла венчаница која чини само 270 денари! „Го купив овој свилен фустан веднаш по свршувачката“, напиша таа под фотографиите и снимките на кои ја поканејзината …

ФОТО | Невестата која го воодушеви светот: Се омажи во венчаница од 270 денари! Read More »