-8 C
Скопје

Tag : три недели

Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Легендарниот водител Лари Кинг за три недели загуби две деца

Слободен печат
Легендарниот американски водител Лари Кинг (86) е скршен поради огромната трагедија која му се случи на неговото семејство. Имено, познатиот водител во рок од три...
Вести Свет

Спасен маж на Алјаска: Му изгорела колибата, па три недели живеел во импровизиран шатор на минусни температури (ВИДЕО)

Слободен печат
Надлежните успеаја да го спасат 30-годишниот Американец Тајсон Стил, откако тој поминал повеќе од три недели во скромно засолниште и со ограничени количества на храна...
Здравје Магазин

Стар рецепт за целосно чистење на дебелото црево: Исфрлете ја слузта, отпадот и паразитите за три недели! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Знаете како велат: „Од стомакот се почнува“! Ви претставуваме рецепт со чија помош за три недели во целост ќе ја отстраните повеќегодишната наталожена слуз, фекалниот...