Tag : своја

Магазин Магазин слајдер Сцена

Разговор со Теа Трајковска: Најважно за мене е да бидам своја, а не копија на нешто што е веќе копија

Васко Спасоски
Младата и талентирана пејачка Теа Трајковска ги има сите карти во рацете за успех. Шармантна, оригинална, позитивна и суперкреативна. Во разговорот ни ги отвора „картите“...
Еспресо Шоу биз

Кога „очајната домаќинка“ се слика во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Тери Хачер, актерката која е позната по улогата во серијата „Очајни домаќинки“, го прослави неодамна својот 55 роденден и по тој повод со своите пријатели...
Еспресо Шоу биз

Кој би поверувал? Британската актерка е во 6-та деценија и има своја линија на бикини во кои неверојатно добро изгледа (ФОТО)

Слободен печат
Неверојатно е колку добро изгледа оваа актерка за своите години. Британската актерка Елизабет Харли ја промовираше својата колекција на костими за капење во полна пареа,...
Еспресо Шоу биз

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Слободен печат
Американската актерка Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на познатиот „Булевар на славните“ во Лос Анџелес. „Навистина сум многу трогната“, изјави на вчерашното случување Ен Хатавеј...
Еспресо Шоу биз

Вест која ја шокираше јавноста: Пејачката со месеци на психијатрија против своја волја

Анита Митровска
После веста дека се повлекува од јавноста со објаснување дека сака да го поддржи својот болен татко, за пејачката Бритни Спирс испливаа информации кои ја...
MacedonianAlbanian