• стилот

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Икона на стилот, Дајан Китон, на Инстаграм сподели видео во кое се присетува на своите најдраги стајлинзи досега… Актерката е позната по тоа што сака строги одела, сјајни капи и ретко носи поинакви бои, освен црна и бела. Во видеото Дајан покажа архивски фотографии од своите омилени стајлинзи и разговараше во врска со модата. Во …

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО) Read More »