Шеширот како добар одраз на стилот: Овие 3 модели ќе доминираат оваа сезона!

Најпопуларниот аксесоар оваа есен и зима е дефинитивно шеширот...

Доколку сакате шешири, ќе ве израдува веста дека во модата се вратија на голема врата.

Оваа година се модерни повеќе модели па можете да ги носите во најразлични прилики.

Тие му даваат посебна нота на секој стајлинг и го подигнуваат на повисоко ниво. Многу порано шеширите биле одраз на елеганција и секоја дама едноставно морала да ги поседува.

Оваа година на нашата врата се враќа токму тој дух на помирни и поубави времиња.

Еве кои модели се најпопуларни…

Беретките кои го будат стилот на Париз дефинитивно пак се во мода…

View this post on Instagram

#autumnmood 🖤

A post shared by 🕊 S A N D R A (@amiepetite) on

Ниту дамските модели не изостануваат…

профимедиа
профимедиа

 

Прочитајте и...  Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат