• стапалата

Некогаш ги масираше стапалата на славната богаташка, а денес е една од највлијателните жени во светот и заработува милиони

Најпознатата старлета во светот вчера наполни 40 години, а по тој повод доби честитки од своите следбеници ширум светот. Тешко е да се верува колку животот на Ким се променил во последните години, таа од обична помошничка на славната и богата наследничка Парис Хилтон, се издигна во најпознатата и најпребарувана личност во светот на шоубизнисот. …

Некогаш ги масираше стапалата на славната богаташка, а денес е една од највлијателните жени во светот и заработува милиони Read More »