Tag : скарани

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бали Бег во проблеми: Се огласи неговата сопруга по шпекулациите дека се скарала со сестра му!

Васко Спасоски
Сопругата на турскиот актер Бурак Озчивит, Фахрие Евџан, се огласи по повод озборувања дека имала расправија со сопругот. Наводно, кавгата била поради неговата сестра, која...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Војна на естрадата: Неда Украден ја нападна Лепа Брена, мисли дека е лош пример!

Васко Спасоски
Неда Украден (69) и Лепа Брена (59) некогаш беа многу блиски пријателки и поради работата, но и во приватниот живот. Но, српските медиуми пишуваат дека...
Еспресо Шоу биз

Мадона имала детство полно СТРАДАЊЕ и БОЛКА, а овие податоци не сте ги знаеле!

Слободен печат
Животот воопшто не ја штедел, но таа сепак се изборила и тргнала по правиот пат. Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за...