• синди крафорд

ФОТО: Синди Крафорд ја оживеа легендарната сцена од рекламата за „Пепси“ од далечната 1992

Една од најпознатите и најуспешните модели на сите времиња Синди Крафорд се врати на почетокот на својата кариера и повторно ја оживеа легендарната сцена од рекламата за „Пепси“ за „Super Bowl од далечната 1992 година.   View this post on Instagram   A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) Денеска 55-годишната Синди на својот инстаграм …

ФОТО: Синди Крафорд ја оживеа легендарната сцена од рекламата за „Пепси“ од далечната 1992 Read More »