• СЦ Борис Трајковски

Цената на влезниците за натпреварот Македонија – Португалија е 100 и 200 денари

Ракометната Федерација на Македонија ги известува љубителите на ракометот дека сениорската селекција во четврток, 9 март, со почеток од 19.00 часот во Спортскиот Центар „Борис Трајковски“ во Скопје, ќе го одигра квалификацискиот натпревар за пласман на ЕП 2024 против Португалија. Како што информираа од федерацијата, продажбата на влезници за мечот започна денеска од 12.00 часот …

Цената на влезниците за натпреварот Македонија – Португалија е 100 и 200 денари Read More »