• ријалити ѕвезда

ФОТО | Серискиот прељубник призна дека повторно ја изневерил Кардашијан: Имам дете со друга

Играчот на Сакраменто Кингс и поранешно момче на ријалити ѕвездата Клои Кардашијан, Тристан Томпсон, призна дека е татко на детето кое го родила Марали Николс, негов личен тренер. Признанието на Томпсон дојде откако направи тест за утврдување на татковство.   View this post on Instagram   A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) Овој „сериски …

ФОТО | Серискиот прељубник призна дека повторно ја изневерил Кардашијан: Имам дете со друга Read More »