Tag : раперка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Карди Би отвори профил на сајт за возрасни, па порача: Добродојдовте во мојот свет! (ФОТО)

Васко Спасоски
Раперката Карди Би (27) отвори профил на сајт за возрасни OnlyFans, a на кој фановите мораат да платат доколку сакаат пристап до содржината која е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Раперка починала по зголемување на задникот, докторот со шокантна изјава: Умре зашто мораше да умре!

Слободен печат
Фернанда Родригез, 43-годишната раперка од Бразил, починала од последиците на операцијата за зголемување на задникот. Сега се истражува дали нејзината смрт е докторска грешка или...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската раперка со голи гради апелира да носиме маски за лице! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската музичарка Ивана Рашиќ (38) позната како Сајси МС, ги навикна своите обожаватели дека се што прави го прави на оргинален начин, па така реши...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската контроверзна раперка со рацете ги покри голите гради: Фановите бараат да ја објави целата слика! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската раперка Ивана Рашиќ или позната како Сајси МС (38) со години ја провоцира јавноста со голи или делумно голи фотографии. Овој пат, Сајси објави...
Еспресо Шоу биз

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Слободен печат
Дефинитивно младата раперка Дијана Ог е најголемото освежување на македонскава музичка сцена во последниве неколку години. Дијана пред неколку месеци успеа да го привлече вниманието...
Еспресо Шоу биз

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Слободен Печат
Раперката и нејзиното момче, продуцентот Кенет Пети, по се изгледа дека конечно рипнаа во тавче. „Кралицата“ на рапот вчера вечер ги изненади своите фанови кога...
Еспресо Шоу биз

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Слободен печат
Раперката Карди Би го истетовира името на својот сопруг, раперот Офсет и тоа верувале или не, во чест на неговата гордост. Пејачката е позната по...
Еспресо Шоу биз

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Слободен печат
Тауна е новото албанско музичко име, која од обожавателите е оценета како вистинска секс-бомба. Младата раперка по потекло од Косово, освен со нејзината музика речиси...
Еспресо Шоу биз

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...
MacedonianAlbanian