Tag : Рај

Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во оваа куќа, буквално секој агол е максимално искористен… Оваа неверојатна куќа на тркала, во која е сместено се што е потребно, е направена во...
Вести Економија

Даночен рај на Балканот: Се чека „зелено светло“ од Брисел

Слободен печат
Од Брисел се чека „зелено светло“ за законот за Вуковар, според кој градот би имал ексклузивен третман за даночни ослеснувања. Овие придобивки би можеле да...
Еспресо Шоу биз

Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

Слободен печат
За некој иден купувач вилата на Мајкл Даглас e вистинско парче рај на земјата! Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка...
Еспресо Семејство

Без големо вложување и со малку труд, дворот или терасата може да ги претворите во “рај на земјата”

Слободен печат
Дворот и терасата за време на пролетниот, летниот и есенскиот период се како дополнителни простории, а без големо вложување и луксуз, но со малку напор,...