• принц алберт

ФОТО | Принцезата Шарлин му честиташе годишнина од бракот на сопругот, луѓето ѝ пишуваат: Тоа е кошмар

Принцезата Шарлин објави фотографија на Инстаграм со сопругот Алберт по повод годишнината од бракот. „Среќна годишнина“, напиша Шарлин додека позирала во зелен фустан и го држела за рака својот сопруг. Оваа фотографија за помалку од еден ден собра 25.000 лајкови и повеќе од 1.000 коментари. А, судејќи по коментарите, некои нејзини следбеници и понатаму се …

ФОТО | Принцезата Шарлин му честиташе годишнина од бракот на сопругот, луѓето ѝ пишуваат: Тоа е кошмар Read More »