18 C
Скопје

Tag : пријанка чопра

Магазин Магазин слајдер Сцена

„Сакаш да успееш во Холивуд? Направи нови гради и додај волумен на задникот“: Пријанка Чопра откри што ја „советувале“ на почетокот на кариерата

Слободен печат
Во својата нова автобиографија „Unfinished“, Пријанка Чопра зборуваше за тоа со што морала да се бори додека се пробивала во светот на актерството откако на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пријанка Чопра прозборе за првата средба со нејзиниот сопруг: Искрено, ме шокираше со својата дрскост

Слободен Печат
Пријанка Чопра (38) и Ник Џонас (28) ја прославија својата втора годишнина од бракот во декември. Индиската актерка и Мис на светот ви 2000 година...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Денес е една од најубавите жени во светот: Но нема да верувате како изгледала Пријанка Чопра пред 22 години!

Слободен печат
Индиската актерка и манекенка Пријанка Чопра (38) денес е филмска ѕвезда, а пред да зачекори во светот на глумата таа беше крунисана со титулата Мис...
Магазин

Во што е тајната на нејзиниот беспрекорен стил? Пријанка Чопра, вистинска модна инспирација

Слободен Печат
Пријанка Чопра е една од најубавите жени во светот, а нејзиниот моден стил е неприкосновен. Откако се појави на сцената, ги освои срцата на милиони...
Еспресо Мода

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Слободен печат
Сите нијанси на розова боја се во тренд оваа сезона. Многу дами се израдуваа на оваа женствена нијанса која не е карактеристична за есен. Актерката...
Еспресо Мода

Пријанка Чопра и Ник Џонас најдобро облечен пар (ФОТО)

Слободен печат
Иако нивните стилисти се различни и не се договараат оклу комбинациите на облеката, по пробата и двајцата сакаат да ѕирнат што одбрал другиот, коментирала стилистката...