• Причина

Лажни солзи за фановите, ароганција за организаторите: Откриена вистинската причина зошто Адел ги одложи концертите

Според нови детали и извештаи околу откажаните концерти на Адел, таа го одложила долгопланираниот настап во Лас Вегас откако се не била задоволна околу планираната изведба на трик  во базен. За време на планираниот настап, пејачката на „Easy on Me“ требала да застане на средината на базенот, но таа го споредила конечниот дизајн на сцената …

Лажни солзи за фановите, ароганција за организаторите: Откриена вистинската причина зошто Адел ги одложи концертите Read More »