Tag : прекрасно

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ламбе Алабаковски доби уште еден син – Бебето доби прекрасно име (ФОТО)

Слободен печат
Ламбе Алабаковски по втор пат стана татко, а радосната вест ја сподели на својот Инстаграм профил каде откри дека неговиот син се родил на 23-ти...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката со прекрасно видео го откри полот на бебето! Конфетите се разлетаа, а таа скокаше од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската пејачка, танчерка и модел Сиара (35) и нејзиниот сопруг Расел Вилсон наскоро по третпат ќе станат родители. Оваа убава вест ја објавија неодамна, а...
Забава Магазин Магазин слајдер

Сопругот поради коронавирусот не можеше да биде со неа на хемотерапијата, но и приреди прекрасно изненадување (ФОТО)

Слободен печат
Алберт Конер присуствувал на секој преглед, тестирање и секоја хемотерапија со својата сопруга Кели Конер од моментот кога и бил дијагностициран рак на дојка во...
Еспресо Шоу биз

Адриана Лима докажа дека и без грам шминка изгледа прекрасно (ФОТО)

Слободен печат
Една од најуспешните манекенки во светот, Адриана Лима, веќе многу пати докажа дека и без грам шминка е вистинска убавица. Згодната Бразилка папараците ја сликале...
Еспресо Шоу биз

Ратајковски си поигра со светлото и сенките – Манекенката објави голи фотки (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски објави нови фотографии на својот Инстаграм профил на кои е комплетно гола. Таа ужива на Малдивите со својот сопруг Себастиан, кој всушност и...
Еспресо Шоу биз

ЛЕПА БРЕНА откри што е заслужно за нејзиното витко тело (ФОТО)

Слободен печат
Лепа Брена и во 58-та година изгледа еднакво добро и витко, како и додека беше млада. Сепак, за тоа не е заслужна добрата генетика туку...
Еспресо Шоу биз

„Изгледаш прекрасно“ Тешка дијагноза и драстична промена на Селма Блер – Еве за што станува збор (ФОТО)

Слободен печат
Актерката драстично го промени изгледот по тешка дијагноза. Во промената на имиџот и помогна седумгодишниот син бидејќи актерката многу нешта повеќе не може да ги...
Забава Магазин

Колаче од 1.000 долари

Слободен печат
Ако наскоро планирате да го посетите Големото Јаболко и имате желба да се расфрлате со пари, овој текст е совршен за вас… …особено доколку ги...