• пикси

ВИДЕО | Пикси во еуфорија жестоко ги навреди Албанците

Репрезентацијата на Србија по поразот од Швајцарија со 3:2 го заврши настапот на Светското првенство, а по натпреварот внимание привлече и реакцијата на селекторот Пикси по голот на Србија. Србија прво губеше со голот на Шаќири, а потоа направи пресврт со головите на Митровиќ и Влаховиќ. По голот на Влаховиќ за водство на Србија селекторот …

ВИДЕО | Пикси во еуфорија жестоко ги навреди Албанците Read More »