• пијам

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Американскиот актер Бред Пит му се заблагодарил на колегата Бредли Купер за помошта која му ја пружил во борбата против алкохолизмот. Пит неочекувано почнал да зборува за својата борба со зависноста од алкохол на доделувањето на NBR филмските награди, откако наградата ја примил токму од Купер. Brad Pitt accepts the Best Supporting Actor Award for …

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО) Read More »