Tag : овесна каша

Жена Магазин

Три инспиративни идеи за здрав појадок

Слободен печат
Познато е дека појадокот е најважниот оброк во денот, особено доколку внимавате на здравиот начин на живот. Но, јасно е и дека наутро имаме најмалку...
Еспресо Храна

СЕ ПРАВИ НАВЕЧЕР, СЕ ЈАДЕ НАУТРО: Неверојатен здрав појадок кој го топи салото

Слободен печат
Овој појадок е полн со витамини и минерали, кои освен што се добри за здравјето, го подобруваат и изгледот на косата, ноктите и кожата....