-1 C
Скопје

Tag : оскаровецот

Магазин Магазин слајдер Сцена

Пред 43 години, тој во келнерка ја пронашол својата сродна душа: Оскаровецот ја откри тајната за среќен брак! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Џеф Бриџис веќе 43 години е во брак со Сузан Гестон, а парот има и три ќерки. Во интервју тој ја открил тајната на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс сам го финансирал снимањето на неколку сцени од „Форест Гамп“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Том Хенкс откри дека лично платил за некои делови од продукцијата на филмот „Форест Гамп“… Во интервјуто за емисијата „In Depth with Graham Bensinger“ актерот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Холивудското програмирање е вистинско“: Роуз Мекгоуан го обвини оскаровецот дека ја намамил да имаат секс иако имала 15 години

Слободен печат
Актерката Роуз Мекгоуан го обвини режисерот и оскаровец Александер Пејн дека ја намамил на сексуален однос кога имала само 15 години, истакнувајќи дека со години...