12.8 C
Скопје

Tag : операција на колено

Ракомет Спорт

Борко после операцијата: Заедно да го вратиме Вардар на врвот на Европа!

Слободен печат
Голманот на Вардар 1961, Борко Ристовски ја информираше јавноста дека вчера имаше хируршки зафат, операција на коленото. Искусниот чувар на мрежата сака да биде добро...