Tag : Ники Минаж

Забава Магазин

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Слободен печат
Џелани Мараж, братот на раперката Ники Минаж (37), осуден е на 25 години затвор поради сексуално злоставување на девојче од 11 години во својот дом...
Еспресо Шоу биз

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Слободен Печат
Раперката и нејзиното момче, продуцентот Кенет Пети, по се изгледа дека конечно рипнаа во тавче. „Кралицата“ на рапот вчера вечер ги изненади своите фанови кога...
Еспресо Жена Шоу биз

Изгледа три пати подобро: Ники Минаж има двојничка во Струмица и се вика Ана! (ФОТО)

Слободен печат
Речиси сите од познатите светски личности имаат двојници ширум светот. Епа, сте замислиле како би изгледала двојничка на познатата раперка Ники Минаж? Верувајте, Ники има...